Dette er resultatet fra Katrineholm Innebandy Cup 2019. Se de seneste resultater fra Katrineholm Innebandy Cup 2020 her.

List of registered teams

Club Team name Category
Ale IBF Flickor 05
Almunge IK P08/09 gul Pojkar 08
Almunge IK P08/09 röd Pojkar 08
Almunge IK -F10 Flickor 08
Almunge IK P05 Pojkar 05
Bele Barkarby IF IBF Flickor 08
Björklinge BK Pojkar 04
Djurgårdens IF IBS Pojkar 06
Duvbo IK Pojkar 08
Duvbo IK Pojkar 08
Duvbo IK Pojkar 07
Duvbo IK Pojkar 07
Ekbackskyrkans IBK Pojkar 08
FBI Tullinge Pojkar 04
FBI Tullinge Flickor 09
Flens Innebandyförening Pojkar 05
Funbo IF Pojkar 06
Hagunda IF Flickor 05
Hagunda IF Flickor 04
Hammarby IF IBF Pojkar 06
Hjulsbro IK Pojkar 08
Hjulsbro IK 1 Blå Pojkar 06
Hjulsbro IK 2 Vit Pojkar 06
Hjulsbro IK Pojkar 05
Hjulsbro IK Pojkar 05
Hjulsbro IK Flickor 08
Hjulsbro IK Flickor 07
IBF Borlänge Blå Pojkar 05
IBF Borlänge Vit Pojkar 05
IBF LEKSAND Pojkar 06
IBF VAXHOLM Flickor 06
IBK Hallsta Pojkar 08
IBK Hallsta Flickor 06
IBK Hallsta Flickor 05
IBK Hallsta Flickor 04
IBK Köping Pojkar 05
IBK Köping Pojkar 04
IBK Lidköping Pojkar 05
IBK Lockerud Flickor 06
IBK Lockerud Mariestad Flickor 05
IFK Mariefred Pojkar 08
IFK Mariefred Pojkar 05
IK Frej Innebandy Pojkar 08
IK Frej Innebandy Pojkar 08
Karlstad IBF P07 Pojkar 06
Katrineholms IBF Pojkar 09
Katrineholms IBF Pojkar 08
Katrineholms IBF Pojkar 07
Katrineholms IBF Pojkar 07
Katrineholms IBF Pojkar 06
Katrineholms IBF Pojkar 06
Katrineholms IBF Pojkar 05
Katrineholms IBF Pojkar 04
Katrineholms IBF Flickor 07
Katrineholms IBF Flickor 05
Katrineholms IBF Flickor 02/03
Klintehamns IK Pojkar 05
Ledberg Innebandy Pojkar 05
Ledberg Innebandy Pojkar 04
Linköping IBK F05 Svart Flickor 05
Linköping Innebandy Pojkar 05
Linköping Innebandy Ungdom :43 Pojkar 04
Malmköpings IBF Pojkar 09
Malmköpings IBF Pojkar 07
Malmköpings IBF Pojkar 04
Malmköpings IBF Flickor 09
Malmköpings IBF Flickor 05
Malmköpings IBF Flickor 02/03
Nora IBK Pojkar 04
Nynäshamn ibk NIBK F09-10 Flickor 09
Nynäshamns ibk Cool Girls Flickor 07
Onyx IBS Pojkar 09
Per-Ols IBF Flickor 06
Romfartuna GIF Flickor 09
Romfartuna GIF F04 Flickor 04
Romfartuna GIF P03/04 Pojkar 02/03
Sigtuna IF Pojkar 06
Sigtuna IF IBK Pojkar 02/03
Silverdals IF Pojkar 07
Silverdals IF Lag Vit Pojkar 06
Silverdals IF Lag Svart Pojkar 06
Skara IBK Pojkar 06
Skutskärs IBK Pojkar 04
Skutskärs IBK Pojkar 02/03
Skälby IBK Pojkar 06
Skälby IBK RödVit Pojkar 05
Skälby IBK RödSvart Pojkar 05
Sköndals IK Pojkar 04
SMÅ IF Flickor 07
SMÅ IF Flickor 06
Sundbybergs IK SIK Pojkar 05
Sundbybergs IK Flickor 06
Sundbybergs IK Flickor 04
Sundbybergs IK Flickor 02/03
Tierp IBK Pojkar 04
Tierp IBK Pojkar 02/03
Tierp IBK Flickor 02/03
Tumba GOIF Innebandy Pojkar 08
Tungelsta if Pojkar 06
Tungelsta IF P08 Pojkar 08
Täby FC P07Skarpäng Pojkar 07
Täby FC F05 Västra Flickor 05
Töjnan IBK Pojkar 07
Vallentuna IBK Pojkar 06
Vaxholms IBF Pojkar 06
Vaxholms IBF VIBF Pojkar 05
WSK LINDESBERG Flickor 09
Värmdö IF Blå 1 Pojkar 07
Värmdö IF Vit 1 Pojkar 07
Västerhaninge IBK Flickor 04
Västerås IBS ungdom Pojkar 04
Västerås IBS ungdom Pojkar 02/03
Åkersberga IBF Flickor 04
Åkersberga IBF Flickor 02/03
Åsbro GoIF Pojkar 06
Älta IF Pojkar 09
Älta IF Pojkar 09
Älvsjö AIK IBF Pojkar 02/03
Ängby IF P05 Pojkar 05
Ängby IF lag 1 Vit Flickor 08
Ängby IF lag 2 Grön Flickor 08
Ängby IF Flickor 04
Ängby IF Flickor 04
Örby IS Pojkar 08
Örby IS Norra Flickor 06
Örby IS Södra Flickor 06
Örby IS P06 Pojkar 06
Örby IS P06 Pojkar 06