Dette er resultatet fra Katrineholm Innebandy Cup 2019. Se de seneste resultater fra Katrineholm Innebandy Cup 2020 her.



Fredag 5/4 (Dag 1)

  Kampnr Tid Hal Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
05040200 fr 05/04 16:00 fr 05/04 Duveholmshallen A P05 Grp D IBF Borlänge Blå 3 - 2 katrineholms IBF    
05041000 fr 05/04 16:00 fr 05/04 Duveholmshallen DE P05 Grp C IBK Köping 4 - 4 IFK Mariefred    
05040700 fr 05/04 16:00 fr 05/04 Nyhemshallen F07 Grp A Katrineholms IBF Finished SMÅ IF      
05040201 fr 05/04 16:50 fr 05/04 Duveholmshallen A P02/03 Grp A Romfartuna GIF P03/04 2 - 1 Skutskärs IBK    
05040800 fr 05/04 16:50 fr 05/04 Duveholmshallen B P04 Grp A Ledberg Innebandy 4 - 4 Sköndals Ik    
05040900 fr 05/04 16:50 fr 05/04 Duveholmshallen C P04 Grp A Malmköpings IBF 2 - 4 IBK Köping    
05041001 fr 05/04 16:50 fr 05/04 Duveholmshallen DE P04 Grp B Skutskärs IBK 4 - 3 Nora IBK    
05040100 fr 05/04 16:50 fr 05/04 Fastighetsbyrån Arena P05 Grp B Hjulsbro IK 2 3 - 4 Skälby IBK RödVit    
05041300 fr 05/04 16:50 fr 05/04 Järvenhallen F07 Grp A Hjulsbro IK Finished Nynäshamns ibk Cool Girls      
05040701 fr 05/04 16:50 fr 05/04 Nyhemshallen F06 Grp A IBK Hallsta 2 - 0 SMÅ IF    
05041400 fr 05/04 16:50 fr 05/04 Valla Sporthall P05 Grp D Skälby IBK RödSvart 4 - 0 Vaxholms IBF VIBF    
05040202 fr 05/04 17:40 fr 05/04 Duveholmshallen A P02/03 Grp A Sigtuna IF IBK 3 - 5 Tierp IBK    
05040801 fr 05/04 17:40 fr 05/04 Duveholmshallen B P04 Grp C Västerås IBS ungdom 3 - 1 Tierp IBK    
05040901 fr 05/04 17:40 fr 05/04 Duveholmshallen C F09 Grp A Romfartuna GIF Finished Nynäshamn ibk NIBK F09-10      
05041002 fr 05/04 17:40 fr 05/04 Duveholmshallen DE F09 Grp A Malmköpings IBF Finished WSK LINDESBERG      
05040101 fr 05/04 17:40 fr 05/04 Fastighetsbyrån Arena P06 Grp A Skälby IBK 1 - 3 Hjulsbro IK 1 Blå    
05040702 fr 05/04 17:40 fr 05/04 Nyhemshallen F06 Grp A IBF VAXHOLM 1 - 1 Örby IS Södra    
05041401 fr 05/04 17:40 fr 05/04 Valla Sporthall P04 Grp C FBI Tullinge 8 - 0 Björklinge BK    
05040203 fr 05/04 18:30 fr 05/04 Duveholmshallen A F07 Grp A Nynäshamns ibk Cool Girls Finished Katrineholms IBF      
05040802 fr 05/04 18:30 fr 05/04 Duveholmshallen B P05 Grp D Ledberg Innebandy 8 - 2 katrineholms IBF    
05040902 fr 05/04 18:30 fr 05/04 Duveholmshallen C P05 Grp C Hjulsbro IK 1 0 - 3 Ängby IF P05    
05041003 fr 05/04 18:30 fr 05/04 Duveholmshallen DE P06 Grp D IBF LEKSAND 4 - 0 Hjulsbro IK 2 Vit    
05040102 fr 05/04 18:30 fr 05/04 Fastighetsbyrån Arena P06 Grp A Silverdals IF Lag Svart 5 - 3 Djurgårdens IF IBS    
05041301 fr 05/04 18:30 fr 05/04 Järvenhallen F08 Grp A Ängby IF lag 1 Vit Finished Ängby IF lag 2 Grön      
05040703 fr 05/04 18:30 fr 05/04 Nyhemshallen F08 Grp A Bele Barkarby IF IBF Finished Almunge IK -F10      
05040204 fr 05/04 19:20 fr 05/04 Duveholmshallen A P05 Grp B Flens Innebandyförening 3 - 5 Almunge IK P05    
05040803 fr 05/04 19:20 fr 05/04 Duveholmshallen B F02/03 Grp A Tierp IBK 1 - 3 Malmköpings IBF    
05040903 fr 05/04 19:20 fr 05/04 Duveholmshallen C F04 Grp B Hagunda IF 4 - 4 IBK Hallsta    
05041004 fr 05/04 19:20 fr 05/04 Duveholmshallen DE P06 Grp E Funbo IF 2 - 3 Silverdals IF Lag Vit    
05040103 fr 05/04 19:20 fr 05/04 Fastighetsbyrån Arena P06 Grp D Vaxholms IBF 1 - 7 Sigtuna IF    
05041302 fr 05/04 19:20 fr 05/04 Järvenhallen F07 Grp A SMÅ IF Finished Hjulsbro IK      
05040704 fr 05/04 19:20 fr 05/04 Nyhemshallen P05 Grp D Vaxholms IBF VIBF 3 - 6 IBF Borlänge Blå    
05041402 fr 05/04 19:20 fr 05/04 Valla Sporthall P06 Grp B Katrineholms IBF 2 1 - 11 Hammarby IF IBF    
05040205 fr 05/04 20:10 fr 05/04 Duveholmshallen A F05 Grp A IBK Lockerud Mariestad 1 - 2 Linköping IBK F05 Svart    
05040804 fr 05/04 20:10 fr 05/04 Duveholmshallen B F09 Grp A WSK LINDESBERG Finished Nynäshamn ibk NIBK F09-10      
05040904 fr 05/04 20:10 fr 05/04 Duveholmshallen C F09 Grp A FBI Tullinge Finished Romfartuna GIF      
05041005 fr 05/04 20:10 fr 05/04 Duveholmshallen DE P06 Grp E Örby IS P06 1 11 - 2 Skara IBK    
05040104 fr 05/04 20:10 fr 05/04 Fastighetsbyrån Arena F05 Grp B Malmköpings IBF 4 - 2 Katrineholms IBF    
05041303 fr 05/04 20:10 fr 05/04 Järvenhallen F08 Grp A Ängby IF lag 2 Grön Finished Hjulsbro IK      
05040705 fr 05/04 20:10 fr 05/04 Nyhemshallen F06 Grp B Sundbybergs IK 0 - 3 IBK Lockerud    
05041403 fr 05/04 20:10 fr 05/04 Valla Sporthall P05 Grp A Sundbybergs IK SIK 1 - 4 Linköping Innebandy    
05040206 fr 05/04 21:00 fr 05/04 Duveholmshallen A P02/03 Grp A Västerås IBS ungdom 6 - 1 Älvsjö AIK IBF    
05040805 fr 05/04 21:00 fr 05/04 Duveholmshallen B P05 Grp C Ängby IF P05 1 - 3 IBK Köping    
05040905 fr 05/04 21:00 fr 05/04 Duveholmshallen C F05 Grp A Hagunda IF 0 - 3 IBK Hallsta    
05041006 fr 05/04 21:00 fr 05/04 Duveholmshallen DE P05 Grp C Hjulsbro IK 1 0 - 4 IBK Lidköping    
05040105 fr 05/04 21:00 fr 05/04 Fastighetsbyrån Arena F06 Grp B Örby IS Norra 1 - 0 Per-Ols IBF    
05041304 fr 05/04 21:00 fr 05/04 Järvenhallen F08 Grp A Ängby IF lag 1 Vit Finished Bele Barkarby IF IBF      
05040706 fr 05/04 21:00 fr 05/04 Nyhemshallen F04 Grp A Åkersberga IBF 8 - 0 Ängby IF 2    
05041404 fr 05/04 21:00 fr 05/04 Valla Sporthall P04 Grp B Linköping I... Ungdom :43 1 - 3 Katrineholms IBF    
05040207 fr 05/04 21:50 fr 05/04 Duveholmshallen A F04 Grp A Västerhaninge IBK 0 - 3 Romfartuna GIF F04    
05040806 fr 05/04 21:50 fr 05/04 Duveholmshallen B F05 Grp B Ale IBF 2 - 0 Täby FC F05 Västra    
05040906 fr 05/04 21:50 fr 05/04 Duveholmshallen C F04 Grp B Sundbybergs IK 0 - 2 Ängby IF 1    
05041007 fr 05/04 21:50 fr 05/04 Duveholmshallen DE P06 Grp B Örby IS P06 2 1 - 1 Karlstad IBF P07      
05041305 fr 05/04 21:50 fr 05/04 Järvenhallen F08 Grp A Hjulsbro IK Finished Almunge IK -F10      
05040707 fr 05/04 21:50 fr 05/04 Nyhemshallen F02/03 Grp A Katrineholms IBF 3 - 3 Åkersberga IBF      
05041405 fr 05/04 21:50 fr 05/04 Valla Sporthall P06 Grp C Tungelsta IF 1 - 5 Katrineholms IBF 1