Dette er resultatet fra Katrineholm Innebandy Cup 2019. Se de seneste resultater fra Katrineholm Innebandy Cup 2020 her.

Pojkar 08

Alla lagen i P08




  Kampnr Tid Hal Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
06040809 lø 06/04 15:30 lø 06/04 Duveholmshallen B Almunge IK P08/09 röd Finished IK Frej Innebandy 2      
06040910 lø 06/04 16:20 lø 06/04 Duveholmshallen C Duvbo IK 1 Finished Tungelsta IF P08      
06041410 lø 06/04 16:20 lø 06/04 Valla Sporthall Örby IS Finished Katrineholms IBF      
06040210 lø 06/04 16:20 lø 06/04 Duveholmshallen A Duvbo IK 2 Finished Ibk Hallsta      
06041309 lø 06/04 16:20 lø 06/04 Järvenhallen Tumba GOIF Innebandy Finished IFK Mariefred      
06040710 lø 06/04 16:20 lø 06/04 Nyhemshallen Hjulsbro IK Finished Ekbackskyrkans IBK      
06041310 lø 06/04 17:10 lø 06/04 Järvenhallen Almunge IK P08/09 gul Finished IK Frej Innebandy 1      
06041313 lø 06/04 19:40 lø 06/04 Järvenhallen IK Frej Innebandy 2 Finished Duvbo IK 2      
06041314 lø 06/04 20:30 lø 06/04 Järvenhallen Örby IS Finished IK Frej Innebandy 1      
06040716 lø 06/04 21:20 lø 06/04 Nyhemshallen Almunge IK P08/09 gul Finished Tumba GOIF Innebandy      
06040916 lø 06/04 21:20 lø 06/04 Duveholmshallen C Ekbackskyrkans IBK Finished Ibk Hallsta      
06040717 lø 06/04 22:10 lø 06/04 Nyhemshallen IFK Mariefred Finished Almunge IK P08/09 röd      
06041316 lø 06/04 22:10 lø 06/04 Järvenhallen Duvbo IK 1 Finished Hjulsbro IK      
06040817 lø 06/04 22:10 lø 06/04 Duveholmshallen B Katrineholms IBF Finished Tungelsta IF P08      
07041301 sø 07/04 08:50 sø 07/04 Järvenhallen Duvbo IK 2 Finished Katrineholms IBF      
07041303 sø 07/04 10:30 sø 07/04 Järvenhallen Örby IS Finished IFK Mariefred      
07041304 sø 07/04 11:20 sø 07/04 Järvenhallen Tungelsta IF P08 Finished Almunge IK P08/09 röd      
07041305 sø 07/04 12:10 sø 07/04 Järvenhallen Hjulsbro IK Finished Almunge IK P08/09 gul      
07041306 sø 07/04 13:00 sø 07/04 Järvenhallen IK Frej Innebandy 2 Finished Ibk Hallsta      
07041307 sø 07/04 13:50 sø 07/04 Järvenhallen IK Frej Innebandy 1 Finished Tumba GOIF Innebandy      
07041308 sø 07/04 14:40 sø 07/04 Järvenhallen Ekbackskyrkans IBK Finished Duvbo IK 1      
07041409 sø 07/04 15:30 sø 07/04 Valla Sporthall Örby IS Finished Almunge IK P08/09 gul      
07041310 sø 07/04 16:20 sø 07/04 Järvenhallen IK Frej Innebandy 2 Finished Ekbackskyrkans IBK      
07040810 sø 07/04 16:20 sø 07/04 Duveholmshallen B Hjulsbro IK Finished Tumba GOIF Innebandy      
07040710 sø 07/04 16:20 sø 07/04 Nyhemshallen IK Frej Innebandy 1 Finished Duvbo IK 1      
07041010 sø 07/04 16:20 sø 07/04 Duveholmshallen DE Ibk Hallsta Finished Tungelsta IF P08      
07041410 sø 07/04 16:20 sø 07/04 Valla Sporthall Almunge IK P08/09 röd Finished Katrineholms IBF      
07040910 sø 07/04 16:20 sø 07/04 Duveholmshallen C IFK Mariefred Finished Duvbo IK 2