Detta är resultaten från Katrineholm Innebandy Cup 2019. Se de senaste resultaten från Katrineholm Innebandy Cup 2020 här.

Katrineholms IBF

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
05040700 fr 05/04 16:00 fr 05/04 Nyhemshallen F07 Grp A Katrineholms IBF Färdig SMÅ IF      
05040200 fr 05/04 16:00 fr 05/04 Duveholmshallen A P05 Grp D IBF Borlänge Blå 3 - 2 katrineholms IBF    
05040203 fr 05/04 18:30 fr 05/04 Duveholmshallen A F07 Grp A Nynäshamns ibk Cool Girls Färdig Katrineholms IBF      
05040802 fr 05/04 18:30 fr 05/04 Duveholmshallen B P05 Grp D Ledberg Innebandy 8 - 2 katrineholms IBF    
05041402 fr 05/04 19:20 fr 05/04 Valla Sporthall P06 Grp B Katrineholms IBF 2 1 - 11 Hammarby IF IBF    
05040104 fr 05/04 20:10 fr 05/04 Fastighetsbyrån Arena F05 Grp B Malmköpings IBF 4 - 2 Katrineholms IBF    
05041404 fr 05/04 21:00 fr 05/04 Valla Sporthall P04 Grp B Linköping I... Ungdom :43 1 - 3 Katrineholms IBF    
05040707 fr 05/04 21:50 fr 05/04 Nyhemshallen F02/03 Grp A Katrineholms IBF 3 - 3 Åkersberga IBF      
05041405 fr 05/04 21:50 fr 05/04 Valla Sporthall P06 Grp C Tungelsta IF 1 - 5 Katrineholms IBF 1    
06040800 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Duveholmshallen B F07 Grp A Hjulsbro IK Färdig Katrineholms IBF      
06041401 lö 06/04 08:50 lö 06/04 Valla Sporthall P05 Grp D katrineholms IBF 6 - 1 Vaxholms IBF VIBF    
06040802 lö 06/04 09:40 lö 06/04 Duveholmshallen B F07 Grp A Katrineholms IBF Färdig SMÅ IF      
06040903 lö 06/04 10:30 lö 06/04 Duveholmshallen C F02/03 Grp A Sundbybergs IK 3 - 1 Katrineholms IBF    
06040804 lö 06/04 11:20 lö 06/04 Duveholmshallen B F05 Grp B Katrineholms IBF 2 - 4 Ale IBF    
06040704 lö 06/04 11:20 lö 06/04 Nyhemshallen P04 Grp B Katrineholms IBF 8 - 3 Skutskärs IBK    
06040106 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena P07 Grp A Värmdö IF Vit 1 Färdig Katrineholms IBF 1      
06041406 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Valla Sporthall P05 Grp D katrineholms IBF 4 - 7 Skälby IBK RödSvart    
06040706 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Nyhemshallen P07 Grp A Katrineholms IBF 2 Färdig Silverdals IF      
06041306 lö 06/04 13:50 lö 06/04 Järvenhallen P09 Grp A Älta IF 1 Färdig Katrineholms IBF      
06040807 lö 06/04 13:50 lö 06/04 Duveholmshallen B P06 Grp B Karlstad IBF P07 6 - 2 Katrineholms IBF 2    
06041307 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Järvenhallen P07 Grp A Töjnan IBK Färdig Katrineholms IBF 2      
06041009 lö 06/04 15:30 lö 06/04 Duveholmshallen DE P06 Grp C Katrineholms IBF 1 12 - 1 Åsbro GoIF    
06041409 lö 06/04 15:30 lö 06/04 Valla Sporthall P07 Grp A Katrineholms IBF 1 Färdig Täby FC P07Skarpäng      
06041410 lö 06/04 16:20 lö 06/04 Valla Sporthall P08 Grp A Örby IS Färdig Katrineholms IBF      
06040110 lö 06/04 16:20 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena P04 Grp B Nora IBK 4 - 7 Katrineholms IBF    
06040911 lö 06/04 17:10 lö 06/04 Duveholmshallen C F05 Grp B Täby FC F05 Västra 1 - 1 Katrineholms IBF    
06040211 lö 06/04 17:10 lö 06/04 Duveholmshallen A F02/03 Grp A Katrineholms IBF 8 - 0 Malmköpings IBF    
06041411 lö 06/04 17:10 lö 06/04 Valla Sporthall P07 Grp A Katrineholms IBF 1 Färdig Malmköpings IBF      
06041414 lö 06/04 19:40 lö 06/04 Valla Sporthall P06 Grp B Örby IS P06 2 5 - 1 Katrineholms IBF 2    
06040915 lö 06/04 20:30 lö 06/04 Duveholmshallen C P09 Grp A Katrineholms IBF Färdig Älta IF 2      
06041416 lö 06/04 21:20 lö 06/04 Valla Sporthall P06 Grp C Katrineholms IBF 1 3 - 5 Vallentuna IBK    
06040817 lö 06/04 22:10 lö 06/04 Duveholmshallen B P08 Grp A Katrineholms IBF Färdig Tungelsta IF P08      
06041017 lö 06/04 22:10 lö 06/04 Duveholmshallen DE P07 Grp A Katrineholms IBF 2 Färdig Värmdö IF Blå 1      
07041400 sö 07/04 08:00 sö 07/04 Valla Sporthall P09 Grp A Katrineholms IBF Färdig Malmköpings IBF      
07040800 sö 07/04 08:00 sö 07/04 Duveholmshallen B P06 Slutspel B 1/8 Final Katrineholms IBF 2 9 - 1 Åsbro GoIF    
07041000 sö 07/04 08:00 sö 07/04 Duveholmshallen DE P06 Slutspel 1/8 Final Karlstad IBF P07 1 - 3 Katrineholms IBF 1    
07041301 sö 07/04 08:50 sö 07/04 Järvenhallen P08 Grp A Duvbo IK 2 Färdig Katrineholms IBF      
07041001 sö 07/04 08:50 sö 07/04 Duveholmshallen DE F02/03 Grp A Tierp IBK 2 - 2 Katrineholms IBF    
07040803 sö 07/04 10:30 sö 07/04 Duveholmshallen B P05 Slutspel B 1/4 Final Sundbybergs IK SIK 1 - 7 katrineholms IBF    
07040703 sö 07/04 10:30 sö 07/04 Nyhemshallen P06 Slutspel 1/4 Final Hjulsbro IK 1 Blå 7 - 1 Katrineholms IBF 1    
07041003 sö 07/04 10:30 sö 07/04 Duveholmshallen DE P06 Slutspel B 1/4 Final Silverdals IF Lag Svart 6 - 3 Katrineholms IBF 2    
07040904 sö 07/04 11:20 sö 07/04 Duveholmshallen C P07 Grp A Katrineholms IBF 2 Färdig Duvbo IK 2      
07040204 sö 07/04 11:20 sö 07/04 Duveholmshallen A P07 Grp A Duvbo IK 1 Färdig Katrineholms IBF 1      
07040906 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Duveholmshallen C F05 Slutspel 1/4 Final IBK Hallsta 6 - 1 Katrineholms IBF    
07040808 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Duveholmshallen B P04 Slutspel Semifinal Katrineholms IBF 2 - 3 Västerås IBS ungdom    
07040708 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Nyhemshallen P05 Slutspel B Semifinal IBF Borlänge Blå 5 - 2 katrineholms IBF    
07041309 sö 07/04 15:30 sö 07/04 Järvenhallen P09 Grp A Onyx IBS Färdig Katrineholms IBF      
07041410 sö 07/04 16:20 sö 07/04 Valla Sporthall P08 Grp A Almunge IK P08/09 röd Färdig Katrineholms IBF