Senaste resultat

Katrineholm Innebandy Cup 2019 börjar
Slut
5/4
6/4
7/4

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
07040911 sö 07/04 17:10 sö 07/04 Duveholmshallen C P06 Slutspel Final IBF LEKSAND 0 - 10 Hammarby IF IBF    
07040711 sö 07/04 17:10 sö 07/04 Nyhemshallen P06 Slutspel B Final Silverdals IF Lag Svart 5 - 4 Vaxholms IBF    
07040212 sö 07/04 18:00 sö 07/04 Duveholmshallen A P05 Slutspel Final Skälby IBK RödSvart 1 - 6 Linköping Innebandy    
07040111 sö 07/04 17:10 sö 07/04 Fastighetsbyrån Arena P05 Slutspel B Final IBK Köping 2 - 4 IBF Borlänge Blå    
07040112 sö 07/04 18:00 sö 07/04 Fastighetsbyrån Arena P04 Slutspel Final IBK Köping 3 - 2 Västerås IBS ungdom    
07041012 sö 07/04 18:00 sö 07/04 Duveholmshallen DE P04 Slutspel B Final Linköping I... Ungdom :43 3 - 4 FBI Tullinge    
07040811 sö 07/04 17:10 sö 07/04 Duveholmshallen B P02/03 Slutspel Final Västerås IBS ungdom 2 - 4 Tierp IBK    
07041011 sö 07/04 17:10 sö 07/04 Duveholmshallen DE F06 Slutspel Final IBK Hallsta 0 - 2 IBK Lockerud    
07040912 sö 07/04 18:00 sö 07/04 Duveholmshallen C F05 Slutspel Final Täby FC F05 Västra 0 - 2 Linköping IBK F05 Svart    
07040812 sö 07/04 18:00 sö 07/04 Duveholmshallen B F04 Slutspel Final Åkersberga IBF 4 - 2 Hagunda IF    
07040211 sö 07/04 17:10 sö 07/04 Duveholmshallen A F02/03 Slutspel Final Tierp IBK 2 - 5 Åkersberga IBF    
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
07040110 sö 07/04 16:20 sö 07/04 Fastighetsbyrån Arena F04 Slutspel Semifinal Åkersberga IBF 5 - 2 IBK Hallsta    
07040210 sö 07/04 16:20 sö 07/04 Duveholmshallen A P04 Slutspel B Semifinal Sköndals Ik 1 - 2 Linköping I... Ungdom :43    
07040710 sö 07/04 16:20 sö 07/04 Nyhemshallen P08 Grp A IK Frej Innebandy 1 Färdig Duvbo IK 1      
07040810 sö 07/04 16:20 sö 07/04 Duveholmshallen B P08 Grp A Hjulsbro IK Färdig Tumba GOIF Innebandy      
07040910 sö 07/04 16:20 sö 07/04 Duveholmshallen C P08 Grp A IFK Mariefred Färdig Duvbo IK 2      
07041010 sö 07/04 16:20 sö 07/04 Duveholmshallen DE P08 Grp A Ibk Hallsta Färdig Tungelsta IF P08      
07041310 sö 07/04 16:20 sö 07/04 Järvenhallen P08 Grp A IK Frej Innebandy 2 Färdig Ekbackskyrkans IBK      
07041410 sö 07/04 16:20 sö 07/04 Valla Sporthall P08 Grp A Almunge IK P08/09 röd Färdig Katrineholms IBF      
07040109 sö 07/04 15:30 sö 07/04 Fastighetsbyrån Arena F04 Slutspel Semifinal Hagunda IF 2 - 1 Romfartuna GIF F04    
07040209 sö 07/04 15:30 sö 07/04 Duveholmshallen A F05 Slutspel Semifinal IBK Hallsta 2 - 3 Täby FC F05 Västra    
07040709 sö 07/04 15:30 sö 07/04 Nyhemshallen P04 Slutspel Semifinal IBK Köping 3 - 1 Skutskärs IBK    
07040809 sö 07/04 15:30 sö 07/04 Duveholmshallen B P04 Slutspel B Semifinal Nora IBK 1 - 2 FBI Tullinge    
07040909 sö 07/04 15:30 sö 07/04 Duveholmshallen C F06 Slutspel Semifinal IBK Lockerud 6 - 0 IBF VAXHOLM    
07041009 sö 07/04 15:30 sö 07/04 Duveholmshallen DE F05 Slutspel Semifinal IBK Lockerud Mariestad 0 - 2 Linköping IBK F05 Svart    
07041309 sö 07/04 15:30 sö 07/04 Järvenhallen P09 Grp A Onyx IBS Färdig Katrineholms IBF      
07041409 sö 07/04 15:30 sö 07/04 Valla Sporthall P08 Grp A Örby IS Färdig Almunge IK P08/09 gul      
07040108 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Fastighetsbyrån Arena P05 Slutspel B Semifinal IBK Köping 4 - 3 IFK Mariefred    
07040208 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Duveholmshallen A P06 Slutspel B Semifinal Vaxholms IBF 5 - 1 Tungelsta IF    
07040708 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Nyhemshallen P05 Slutspel B Semifinal IBF Borlänge Blå 5 - 2 katrineholms IBF    
07040808 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Duveholmshallen B P04 Slutspel Semifinal Katrineholms IBF 2 - 3 Västerås IBS ungdom    
07040908 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Duveholmshallen C P05 Slutspel Semifinal Ängby IF P05 2 - 4 Skälby IBK RödSvart    
07041008 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Duveholmshallen DE P05 Slutspel Semifinal Almunge IK P05 1 - 4 Linköping Innebandy    
07041308 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Järvenhallen P08 Grp A Ekbackskyrkans IBK Färdig Duvbo IK 1      
07041408 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Valla Sporthall P06 Slutspel B Semifinal Silverdals IF Lag Svart 4 - 2 Hjulsbro IK 2 Vit    
07040107 sö 07/04 13:50 sö 07/04 Fastighetsbyrån Arena F04 Slutspel 1/4 Final IBK Hallsta 3 - 0 Ängby IF 2    
07040207 sö 07/04 13:50 sö 07/04 Duveholmshallen A P02/03 Grp A Skutskärs IBK 3 - 1 Älvsjö AIK IBF    
07040707 sö 07/04 13:50 sö 07/04 Nyhemshallen F06 Slutspel Semifinal Per-Ols IBF 2 - 3 IBK Hallsta    
07040807 sö 07/04 13:50 sö 07/04 Duveholmshallen B P06 Slutspel Semifinal Hammarby IF IBF 6 - 0 Vallentuna IBK    
07040907 sö 07/04 13:50 sö 07/04 Duveholmshallen C P06 Slutspel Semifinal Hjulsbro IK 1 Blå 2 - 3 IBF LEKSAND    
07041007 sö 07/04 13:50 sö 07/04 Duveholmshallen DE F02/03 Grp A Tierp IBK 1 - 0 Åkersberga IBF