Detta är resultaten från Katrineholm Innebandy Cup 2019. Se de senaste resultaten från Katrineholm Innebandy Cup 2020 här.

Hjulsbro IK

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
05041300 fr 05/04 16:50 fr 05/04 Järvenhallen F07 Grp A Hjulsbro IK Färdig Nynäshamns ibk Cool Girls      
05040100 fr 05/04 16:50 fr 05/04 Fastighetsbyrån Arena P05 Grp B Hjulsbro IK 2 3 - 4 Skälby IBK RödVit    
05040101 fr 05/04 17:40 fr 05/04 Fastighetsbyrån Arena P06 Grp A Skälby IBK 1 - 3 Hjulsbro IK 1 Blå    
05041003 fr 05/04 18:30 fr 05/04 Duveholmshallen DE P06 Grp D IBF LEKSAND 4 - 0 Hjulsbro IK 2 Vit    
05040902 fr 05/04 18:30 fr 05/04 Duveholmshallen C P05 Grp C Hjulsbro IK 1 0 - 3 Ängby IF P05    
05041302 fr 05/04 19:20 fr 05/04 Järvenhallen F07 Grp A SMÅ IF Färdig Hjulsbro IK      
05041303 fr 05/04 20:10 fr 05/04 Järvenhallen F08 Grp A Ängby IF lag 2 Grön Färdig Hjulsbro IK      
05041006 fr 05/04 21:00 fr 05/04 Duveholmshallen DE P05 Grp C Hjulsbro IK 1 0 - 4 IBK Lidköping    
05041305 fr 05/04 21:50 fr 05/04 Järvenhallen F08 Grp A Hjulsbro IK Färdig Almunge IK -F10      
06040800 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Duveholmshallen B F07 Grp A Hjulsbro IK Färdig Katrineholms IBF      
06040100 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena P05 Grp C IBK Köping 9 - 1 Hjulsbro IK 1    
06040202 lö 06/04 09:40 lö 06/04 Duveholmshallen A F07 Grp A Hjulsbro IK Färdig Nynäshamns ibk Cool Girls      
06040702 lö 06/04 09:40 lö 06/04 Nyhemshallen F08 Grp A Ängby IF lag 1 Vit Färdig Hjulsbro IK      
06041004 lö 06/04 11:20 lö 06/04 Duveholmshallen DE F08 Grp A Hjulsbro IK Färdig Bele Barkarby IF IBF      
06041006 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Duveholmshallen DE P05 Grp B Almunge IK P05 2 - 0 Hjulsbro IK 2    
06040808 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Duveholmshallen B P06 Grp D Hjulsbro IK 2 Vit 6 - 4 Vaxholms IBF    
06040908 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Duveholmshallen C P06 Grp A Hjulsbro IK 1 Blå 6 - 3 Silverdals IF Lag Svart    
06040710 lö 06/04 16:20 lö 06/04 Nyhemshallen P08 Grp A Hjulsbro IK Färdig Ekbackskyrkans IBK      
06040912 lö 06/04 18:00 lö 06/04 Duveholmshallen C P05 Grp C IFK Mariefred 3 - 3 Hjulsbro IK 1    
06040813 lö 06/04 18:50 lö 06/04 Duveholmshallen B P06 Grp A Hjulsbro IK 1 Blå 14 - 0 Djurgårdens IF IBS      
06040214 lö 06/04 19:40 lö 06/04 Duveholmshallen A P06 Grp D Hjulsbro IK 2 Vit 3 - 3 Sigtuna IF    
06041316 lö 06/04 22:10 lö 06/04 Järvenhallen P08 Grp A Duvbo IK 1 Färdig Hjulsbro IK      
06040217 lö 06/04 22:10 lö 06/04 Duveholmshallen A P05 Grp B Hjulsbro IK 2 2 - 0 Flens Innebandyförening    
07040901 sö 07/04 08:50 sö 07/04 Duveholmshallen C P05 Slutspel B 1/8 Final Flens Innebandyförening 6 - 3 Hjulsbro IK 1    
07040703 sö 07/04 10:30 sö 07/04 Nyhemshallen P06 Slutspel 1/4 Final Hjulsbro IK 1 Blå 7 - 1 Katrineholms IBF 1    
07040804 sö 07/04 11:20 sö 07/04 Duveholmshallen B P06 Slutspel B 1/4 Final Hjulsbro IK 2 Vit 3 - 0 Örby IS P06 1    
07040905 sö 07/04 12:10 sö 07/04 Duveholmshallen C P05 Slutspel B 1/4 Final Hjulsbro IK 2 2 - 6 IFK Mariefred    
07041305 sö 07/04 12:10 sö 07/04 Järvenhallen P08 Grp A Hjulsbro IK Färdig Almunge IK P08/09 gul      
07040907 sö 07/04 13:50 sö 07/04 Duveholmshallen C P06 Slutspel Semifinal Hjulsbro IK 1 Blå 2 - 3 IBF LEKSAND    
07041408 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Valla Sporthall P06 Slutspel B Semifinal Silverdals IF Lag Svart 4 - 2 Hjulsbro IK 2 Vit    
07040810 sö 07/04 16:20 sö 07/04 Duveholmshallen B P08 Grp A Hjulsbro IK Färdig Tumba GOIF Innebandy