Lördag 6/4 (Dag 2)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
06040200 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Duveholmshallen A F07 Grp A Nynäshamns ibk Cool Girls Färdig SMÅ IF      
06040800 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Duveholmshallen B F07 Grp A Hjulsbro IK Färdig Katrineholms IBF      
06040900 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Duveholmshallen C F09 Grp A Malmköpings IBF Färdig Romfartuna GIF      
06041000 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Duveholmshallen DE F09 Grp A Nynäshamn ibk NIBK F09-10 Färdig FBI Tullinge      
06040100 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena P05 Grp C IBK Köping 9 - 1 Hjulsbro IK 1    
06040700 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Nyhemshallen P06 Grp A Djurgårdens IF IBS 1 - 3 Skälby IBK    
06041400 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Valla Sporthall P05 Grp C IBK Lidköping 6 - 4 IFK Mariefred    
06040201 lö 06/04 08:50 lö 06/04 Duveholmshallen A P05 Grp D Skälby IBK RödSvart 0 - 6 Ledberg Innebandy    
06040801 lö 06/04 08:50 lö 06/04 Duveholmshallen B P02/03 Grp A Västerås IBS ungdom 8 - 0 Romfartuna GIF P03/04    
06040901 lö 06/04 08:50 lö 06/04 Duveholmshallen C P02/03 Grp A Älvsjö AIK IBF 0 - 2 Sigtuna IF IBK    
06041001 lö 06/04 08:50 lö 06/04 Duveholmshallen DE P05 Grp A IBF Borlänge Vit 5 - 1 Sundbybergs IK SIK    
06040101 lö 06/04 08:50 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena P02/03 Grp A Tierp IBK 3 - 0 Skutskärs IBK    
06041300 lö 06/04 08:50 lö 06/04 Järvenhallen P09 Grp A Onyx IBS Färdig Malmköpings IBF      
06040701 lö 06/04 08:50 lö 06/04 Nyhemshallen F06 Grp B Per-Ols IBF 0 - 3 Sundbybergs IK    
06041401 lö 06/04 08:50 lö 06/04 Valla Sporthall P05 Grp D katrineholms IBF 6 - 1 Vaxholms IBF VIBF    
06040202 lö 06/04 09:40 lö 06/04 Duveholmshallen A F07 Grp A Hjulsbro IK Färdig Nynäshamns ibk Cool Girls      
06040802 lö 06/04 09:40 lö 06/04 Duveholmshallen B F07 Grp A Katrineholms IBF Färdig SMÅ IF      
06040902 lö 06/04 09:40 lö 06/04 Duveholmshallen C P04 Grp B Nora IBK 4 - 3 Linköping I... Ungdom :43    
06041002 lö 06/04 09:40 lö 06/04 Duveholmshallen DE P05 Grp A Linköping Innebandy 3 - 2 Klintehamns IK    
06040102 lö 06/04 09:40 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena F09 Grp A WSK LINDESBERG Färdig Romfartuna GIF      
06041301 lö 06/04 09:40 lö 06/04 Järvenhallen F08 Grp A Ängby IF lag 2 Grön Färdig Bele Barkarby IF IBF      
06040702 lö 06/04 09:40 lö 06/04 Nyhemshallen F08 Grp A Ängby IF lag 1 Vit Färdig Hjulsbro IK      
06041402 lö 06/04 09:40 lö 06/04 Valla Sporthall P06 Grp C Åsbro GoIF 3 - 7 Vallentuna IBK    
06040203 lö 06/04 10:30 lö 06/04 Duveholmshallen A F05 Grp B Täby FC F05 Västra 5 - 0 Malmköpings IBF    
06040803 lö 06/04 10:30 lö 06/04 Duveholmshallen B F04 Grp B IBK Hallsta 2 - 1 Ängby IF 1    
06040903 lö 06/04 10:30 lö 06/04 Duveholmshallen C F02/03 Grp A Sundbybergs IK 3 - 1 Katrineholms IBF    
06041003 lö 06/04 10:30 lö 06/04 Duveholmshallen DE F04 Grp B Sundbybergs IK 0 - 8 Hagunda IF    
06040103 lö 06/04 10:30 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena F06 Grp B IBK Lockerud 5 - 0 Örby IS Norra    
06041302 lö 06/04 10:30 lö 06/04 Järvenhallen F09 Grp A FBI Tullinge Färdig Malmköpings IBF      
06041403 lö 06/04 10:30 lö 06/04 Valla Sporthall P05 Grp C IBK Lidköping 4 - 3 IBK Köping    
06040204 lö 06/04 11:20 lö 06/04 Duveholmshallen A P06 Grp E Silverdals IF Lag Vit 6 - 0 Örby IS P06 1    
06040804 lö 06/04 11:20 lö 06/04 Duveholmshallen B F05 Grp B Katrineholms IBF 2 - 4 Ale IBF    
06040904 lö 06/04 11:20 lö 06/04 Duveholmshallen C P02/03 Grp A Tierp IBK 2 - 3 Västerås IBS ungdom    
06041004 lö 06/04 11:20 lö 06/04 Duveholmshallen DE F08 Grp A Hjulsbro IK Färdig Bele Barkarby IF IBF      
06040104 lö 06/04 11:20 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena P02/03 Grp A Sigtuna IF IBK 2 - 4 Skutskärs IBK    
06041303 lö 06/04 11:20 lö 06/04 Järvenhallen F08 Grp A Almunge IK -F10 Färdig Ängby IF lag 1 Vit      
06040704 lö 06/04 11:20 lö 06/04 Nyhemshallen P04 Grp B Katrineholms IBF 8 - 3 Skutskärs IBK    
06041404 lö 06/04 11:20 lö 06/04 Valla Sporthall P07 Grp A Värmdö IF Blå 1 Färdig Malmköpings IBF      
06040205 lö 06/04 12:10 lö 06/04 Duveholmshallen A P06 Grp B Hammarby IF IBF 8 - 2 Örby IS P06 2    
06040805 lö 06/04 12:10 lö 06/04 Duveholmshallen B P05 Grp C IFK Mariefred 1 - 5 Ängby IF P05    
06040905 lö 06/04 12:10 lö 06/04 Duveholmshallen C P06 Grp E Skara IBK 0 - 5 Funbo IF    
06041005 lö 06/04 12:10 lö 06/04 Duveholmshallen DE F05 Grp A Linköping IBK F05 Svart 3 - 2 Hagunda IF    
06040105 lö 06/04 12:10 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena F04 Grp A Romfartuna GIF F04 1 - 6 Åkersberga IBF    
06041304 lö 06/04 12:10 lö 06/04 Järvenhallen P09 Grp A Älta IF 2 Färdig Älta IF 1      
06040705 lö 06/04 12:10 lö 06/04 Nyhemshallen F04 Grp A Västerhaninge IBK 3 - 4 Ängby IF 2    
06041405 lö 06/04 12:10 lö 06/04 Valla Sporthall P05 Grp B Skälby IBK RödVit 4 - 3 Flens Innebandyförening    
06040206 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Duveholmshallen A P07 Grp A Täby FC P07Skarpäng Färdig Duvbo IK 2      
06040806 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Duveholmshallen B F09 Grp A Nynäshamn ibk NIBK F09-10 Färdig Malmköpings IBF      
06040906 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Duveholmshallen C P07 Grp A Duvbo IK 1 Färdig Töjnan IBK      
06041006 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Duveholmshallen DE P05 Grp B Almunge IK P05 2 - 0 Hjulsbro IK 2    
06040106 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena P07 Grp A Värmdö IF Vit 1 Färdig Katrineholms IBF 1      
06041305 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Järvenhallen F08 Grp A Almunge IK -F10 Färdig Ängby IF lag 2 Grön      
06040706 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Nyhemshallen P07 Grp A Katrineholms IBF 2 Färdig Silverdals IF      
06041406 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Valla Sporthall P05 Grp D katrineholms IBF 4 - 7 Skälby IBK RödSvart    
06040207 lö 06/04 13:50 lö 06/04 Duveholmshallen A P05 Grp D Ledberg Innebandy 4 - 2 IBF Borlänge Blå    
06040807 lö 06/04 13:50 lö 06/04 Duveholmshallen B P06 Grp B Karlstad IBF P07 6 - 2 Katrineholms IBF 2    
06040907 lö 06/04 13:50 lö 06/04 Duveholmshallen C P04 Grp A IBK Köping 3 - 3 Ledberg Innebandy    
06041007 lö 06/04 13:50 lö 06/04 Duveholmshallen DE P04 Grp C Tierp IBK 2 - 1 FBI Tullinge    
06040107 lö 06/04 13:50 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena F09 Grp A FBI Tullinge Färdig WSK LINDESBERG      
06041306 lö 06/04 13:50 lö 06/04 Järvenhallen P09 Grp A Älta IF 1 Färdig Katrineholms IBF      
06040707 lö 06/04 13:50 lö 06/04 Nyhemshallen F05 Grp A IBK Hallsta 5 - 0 IBK Lockerud Mariestad    
06041407 lö 06/04 13:50 lö 06/04 Valla Sporthall P04 Grp A Sköndals Ik 5 - 2 Malmköpings IBF    
06040208 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Duveholmshallen A P06 Grp D Sigtuna IF 0 - 5 IBF LEKSAND    
06040808 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Duveholmshallen B P06 Grp D Hjulsbro IK 2 Vit 6 - 4 Vaxholms IBF    
06040908 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Duveholmshallen C P06 Grp A Hjulsbro IK 1 Blå 6 - 3 Silverdals IF Lag Svart    
06041008 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Duveholmshallen DE F06 Grp A SMÅ IF 2 - 3 IBF VAXHOLM    
06040108 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena F02/03 Grp A Åkersberga IBF 5 - 0 Malmköpings IBF    
06041307 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Järvenhallen P07 Grp A Töjnan IBK Färdig Katrineholms IBF 2      
06040708 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Nyhemshallen F06 Grp A Örby IS Södra 1 - 0 IBK Hallsta    
06041408 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Valla Sporthall P04 Grp C Björklinge BK 1 - 9 Västerås IBS ungdom    
06040209 lö 06/04 15:30 lö 06/04 Duveholmshallen A P07 Grp A Värmdö IF Vit 1 Färdig Silverdals IF      
06040809 lö 06/04 15:30 lö 06/04 Duveholmshallen B P08 Grp A Almunge IK P08/09 röd Färdig IK Frej Innebandy 2      
06040909 lö 06/04 15:30 lö 06/04 Duveholmshallen C P06 Grp C Vallentuna IBK 10 - 2 Tungelsta IF    
06041009 lö 06/04 15:30 lö 06/04 Duveholmshallen DE P06 Grp C Katrineholms IBF 1 12 - 1 Åsbro GoIF    
06040109 lö 06/04 15:30 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena P09 Grp A Onyx IBS Färdig Älta IF 2      
06041308 lö 06/04 15:30 lö 06/04 Järvenhallen P07 Grp A Duvbo IK 2 Färdig Malmköpings IBF      
06040709 lö 06/04 15:30 lö 06/04 Nyhemshallen P07 Grp A Värmdö IF Blå 1 Färdig Duvbo IK 1      
06041409 lö 06/04 15:30 lö 06/04 Valla Sporthall P07 Grp A Katrineholms IBF 1 Färdig Täby FC P07Skarpäng      
06040210 lö 06/04 16:20 lö 06/04 Duveholmshallen A P08 Grp A Duvbo IK 2 Färdig Ibk Hallsta      
06040810 lö 06/04 16:20 lö 06/04 Duveholmshallen B P05 Grp A Linköping Innebandy 4 - 0 IBF Borlänge Vit    
06040910 lö 06/04 16:20 lö 06/04 Duveholmshallen C P08 Grp A Duvbo IK 1 Färdig Tungelsta IF P08      
06041010 lö 06/04 16:20 lö 06/04 Duveholmshallen DE P05 Grp A Klintehamns IK 3 - 3 Sundbybergs IK SIK    
06040110 lö 06/04 16:20 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena P04 Grp B Nora IBK 4 - 7 Katrineholms IBF    
06041309 lö 06/04 16:20 lö 06/04 Järvenhallen P08 Grp A Tumba GOIF Innebandy Färdig IFK Mariefred      
06040710 lö 06/04 16:20 lö 06/04 Nyhemshallen P08 Grp A Hjulsbro IK Färdig Ekbackskyrkans IBK      
06041410 lö 06/04 16:20 lö 06/04 Valla Sporthall P08 Grp A Örby IS Färdig Katrineholms IBF      
06040211 lö 06/04 17:10 lö 06/04 Duveholmshallen A F02/03 Grp A Katrineholms IBF 8 - 0 Malmköpings IBF    
06040811 lö 06/04 17:10 lö 06/04 Duveholmshallen B F05 Grp B Malmköpings IBF 2 - 3 Ale IBF    
06040911 lö 06/04 17:10 lö 06/04 Duveholmshallen C F05 Grp B Täby FC F05 Västra 1 - 1 Katrineholms IBF    
06041011 lö 06/04 17:10 lö 06/04 Duveholmshallen DE F04 Grp B IBK Hallsta 3 - 0 Sundbybergs IK    
06040111 lö 06/04 17:10 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena F06 Grp B Örby IS Norra 4 - 2 Sundbybergs IK    
06041310 lö 06/04 17:10 lö 06/04 Järvenhallen P08 Grp A Almunge IK P08/09 gul Färdig IK Frej Innebandy 1      
06040711 lö 06/04 17:10 lö 06/04 Nyhemshallen F06 Grp B IBK Lockerud 10 - 0 Per-Ols IBF    
06041411 lö 06/04 17:10 lö 06/04 Valla Sporthall P07 Grp A Katrineholms IBF 1 Färdig Malmköpings IBF      
06040212 lö 06/04 18:00 lö 06/04 Duveholmshallen A F02/03 Grp A Sundbybergs IK 0 - 2 Tierp IBK    
06040812 lö 06/04 18:00 lö 06/04 Duveholmshallen B P04 Grp B Linköping I... Ungdom :43 3 - 6 Skutskärs IBK    
06040912 lö 06/04 18:00 lö 06/04 Duveholmshallen C P05 Grp C IFK Mariefred 3 - 3 Hjulsbro IK 1    
06041012 lö 06/04 18:00 lö 06/04 Duveholmshallen DE F04 Grp B Ängby IF 1 1 - 9 Hagunda IF      
06040112 lö 06/04 18:00 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena F04 Grp A Åkersberga IBF 9 - 0 Västerhaninge IBK    
06041311 lö 06/04 18:00 lö 06/04 Järvenhallen P07 Grp A Silverdals IF Färdig Duvbo IK 1      
06040712 lö 06/04 18:00 lö 06/04 Nyhemshallen P02/03 Grp A Skutskärs IBK 2 - 3 Västerås IBS ungdom    
06041412 lö 06/04 18:00 lö 06/04 Valla Sporthall P02/03 Grp A Romfartuna GIF P03/04 1 - 5 Sigtuna IF IBK    
06040213 lö 06/04 18:50 lö 06/04 Duveholmshallen A P02/03 Grp A Älvsjö AIK IBF 0 - 2 Tierp IBK    
06040813 lö 06/04 18:50 lö 06/04 Duveholmshallen B P06 Grp A Hjulsbro IK 1 Blå 14 - 0 Djurgårdens IF IBS      
06040913 lö 06/04 18:50 lö 06/04 Duveholmshallen C P06 Grp E Skara IBK 0 - 10 Silverdals IF Lag Vit    
06041013 lö 06/04 18:50 lö 06/04 Duveholmshallen DE F04 Grp A Ängby IF 2 1 - 3 Romfartuna GIF F04    
06041312 lö 06/04 18:50 lö 06/04 Järvenhallen P09 Grp A Malmköpings IBF Färdig Älta IF 1      
06040713 lö 06/04 18:50 lö 06/04 Nyhemshallen F05 Grp A Linköping IBK F05 Svart 1 - 3 IBK Hallsta    
06041413 lö 06/04 18:50 lö 06/04 Valla Sporthall P05 Grp C Ängby IF P05 2 - 1 IBK Lidköping    
06040214 lö 06/04 19:40 lö 06/04 Duveholmshallen A P06 Grp D Hjulsbro IK 2 Vit 3 - 3 Sigtuna IF    
06040814 lö 06/04 19:40 lö 06/04 Duveholmshallen B P06 Grp B Hammarby IF IBF 6 - 1 Karlstad IBF P07    
06040914 lö 06/04 19:40 lö 06/04 Duveholmshallen C P06 Grp A Silverdals IF Lag Svart 3 - 6 Skälby IBK    
06041014 lö 06/04 19:40 lö 06/04 Duveholmshallen DE F05 Grp A Hagunda IF 2 - 2 IBK Lockerud Mariestad    
06040114 lö 06/04 19:40 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena F06 Grp A IBF VAXHOLM 1 - 1 IBK Hallsta    
06041313 lö 06/04 19:40 lö 06/04 Järvenhallen P08 Grp A IK Frej Innebandy 2 Färdig Duvbo IK 2      
06040714 lö 06/04 19:40 lö 06/04 Nyhemshallen P05 Grp D IBF Borlänge Blå 2 - 6 Skälby IBK RödSvart    
06041414 lö 06/04 19:40 lö 06/04 Valla Sporthall P06 Grp B Örby IS P06 2 5 - 1 Katrineholms IBF 2    
06040215 lö 06/04 20:30 lö 06/04 Duveholmshallen A P04 Grp C Västerås IBS ungdom 4 - 0 FBI Tullinge    
06040815 lö 06/04 20:30 lö 06/04 Duveholmshallen B P07 Grp A Täby FC P07Skarpäng Färdig Töjnan IBK      
06040915 lö 06/04 20:30 lö 06/04 Duveholmshallen C P09 Grp A Katrineholms IBF Färdig Älta IF 2      
06041015 lö 06/04 20:30 lö 06/04 Duveholmshallen DE P04 Grp C Björklinge BK 1 - 2 Tierp IBK    
06040115 lö 06/04 20:30 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena P05 Grp D Vaxholms IBF VIBF 2 - 5 Ledberg Innebandy    
06041314 lö 06/04 20:30 lö 06/04 Järvenhallen P08 Grp A Örby IS Färdig IK Frej Innebandy 1      
06040715 lö 06/04 20:30 lö 06/04 Nyhemshallen F06 Grp A SMÅ IF 0 - 1 Örby IS Södra    
06041415 lö 06/04 20:30 lö 06/04 Valla Sporthall P06 Grp E Örby IS P06 1 0 - 4 Funbo IF    
06040216 lö 06/04 21:20 lö 06/04 Duveholmshallen A P06 Grp D Vaxholms IBF 2 - 7 IBF LEKSAND    
06040816 lö 06/04 21:20 lö 06/04 Duveholmshallen B P06 Grp C Åsbro GoIF 2 - 6 Tungelsta IF    
06040916 lö 06/04 21:20 lö 06/04 Duveholmshallen C P08 Grp A Ekbackskyrkans IBK Färdig Ibk Hallsta      
06041016 lö 06/04 21:20 lö 06/04 Duveholmshallen DE P04 Grp A Sköndals Ik 1 - 6 IBK Köping    
06040116 lö 06/04 21:20 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena P04 Grp A Malmköpings IBF 0 - 9 Ledberg Innebandy    
06041315 lö 06/04 21:20 lö 06/04 Järvenhallen P07 Grp A Värmdö IF Vit 1 Färdig Duvbo IK 2      
06040716 lö 06/04 21:20 lö 06/04 Nyhemshallen P08 Grp A Almunge IK P08/09 gul Färdig Tumba GOIF Innebandy      
06041416 lö 06/04 21:20 lö 06/04 Valla Sporthall P06 Grp C Katrineholms IBF 1 3 - 5 Vallentuna IBK    
06040217 lö 06/04 22:10 lö 06/04 Duveholmshallen A P05 Grp B Hjulsbro IK 2 2 - 0 Flens Innebandyförening    
06040817 lö 06/04 22:10 lö 06/04 Duveholmshallen B P08 Grp A Katrineholms IBF Färdig Tungelsta IF P08      
06040917 lö 06/04 22:10 lö 06/04 Duveholmshallen C P05 Grp B Almunge IK P05 1 - 4 Skälby IBK RödVit    
06041017 lö 06/04 22:10 lö 06/04 Duveholmshallen DE P07 Grp A Katrineholms IBF 2 Färdig Värmdö IF Blå 1      
06040117 lö 06/04 22:10 lö 06/04 Fastighetsbyrån Arena P05 Grp A Klintehamns IK 1 - 8 IBF Borlänge Vit    
06041316 lö 06/04 22:10 lö 06/04 Järvenhallen P08 Grp A Duvbo IK 1 Färdig Hjulsbro IK      
06040717 lö 06/04 22:10 lö 06/04 Nyhemshallen P08 Grp A IFK Mariefred Färdig Almunge IK P08/09 röd      
06041417 lö 06/04 22:10 lö 06/04 Valla Sporthall P02/03 Grp A Älvsjö AIK IBF 4 - 2 Romfartuna GIF P03/04